Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Тимошівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 24910008) був реорганізований і увійшов до складу Михайлівської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Тимошівка
Михайлівський район, Запорізька область

Вакансії

Увага! Конкурс

Тимошівська сільська рада, розташована за адресою: вулиця Калініна,10 с.Тимошівка, Михайлівського району, Запорізької області, оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  спеціаліста ІІ категорії – з бухгалтерського обліку та звітності.
Вимоги до кандидатів: Громадянство України, повна вища  освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Без вимог до стажу роботи. Володіння державною мовою, досконале знання персонального комп’ютера. 
Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії сільської ради  такі документи: заява про участь у конкурсі, заповнену особову картку(форма  П-2ДС) з відповідними додатками, копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції», копії заповнених сторінок паспорта громадянина України, копію заповнених сторінок військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних), довідку про допуск до державної таємниці (у разі  наявності),  дві фотокартки розміром 4 х 6 см.
Документи приймаються впродовж 30 календарних днів із дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.
Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за телефоном (06132) 2-55-08.

Тимошівська сільська  рада.


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua