Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Тимошівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 24910008) був реорганізований і увійшов до складу Михайлівської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Тимошівка
Михайлівський район, Запорізька область

рішення сільської ради 7 скликання 4 сесія № 03 від 10.12.2015

                                                                                                 

 

ТИМОШІВСЬКА СІЛЬСЬКА   РАДА

МИХАЙЛІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЗАПОРІЗЬКОЇ   ОБЛАСТІ

 

СЬОМОГО   СКЛИКАННЯ

                                                       Четверта сесія

 

   Р І Ш Е Н Н Я

 

10 грудня  2015р.                                                              № 03

                                              

Про затвердження щорічного звіту

сільського голови про здійснення державної

регуляторної політики Тимошівською

сільською радою у 2015 році та затвердження

 плану діяльності у 2016 році.

 

 

              Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою виконання вимог статті 38 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, Указом Президента „Про деякі заходи щодо забезпечення здійснення державної регуляторної політики”, з метою прозорості, сільська рада   вирішила:

1.                 Затвердити звіт про здійснення державної регуляторної політики Тимошівською сільською радою у 2015 році, згідно з додатком.

2.                 Оприлюднити звіт на офіційному сайті Тимошівської сільської ради  та на дошці оголошень сільської ради  у десятиденний строк після прийняття цього рішення.

3. Затвердити план роботи сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік.

4. Оприлюднити  план роботи сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік у газеті Михайлівські новини у 10-денний строк після прийняття цього рішення.

 

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів сільської ради.

 

Сільський голова                                                                        А.В.Петров

 

 

 

 

 

                                                                                                                                           ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                                                                           рішення четвертої сесії

                                                                                                                                           сільської ради сьомого

                                                                                                                                           скликання від 10.12.2015р.

 

 

 

 

Звіт Тимошівського   сільського  голови про реалізацію державної регуляторної політики Тимошівською сільською  радою у 2015 році

 

Тимошівською  сільською  радою регуляторна діяльність здійснюється у відповідності до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Звіт про результати реалізації державної регуляторної політики Тимошівської сільської  ради  у 2015 році підготовлений з урахуванням вимог Методичних рекомендацій щодо підготовки органами виконавчої влади інформації про здійснення ними державної регуляторної політики, що були затверджені Наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва від 06.05.2004 року № 50.

Тимошівською сільською  радою протягом 2015 року проводились роботи з планування діяльності щодо підготовки проектів регуляторних актів та внесення, у разі потреби, до плану відповідних змін.

На виконання  ст. 7, ст. 13 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»   сільською  радою оприлюднені наступні плани діяльності щодо підготовки проектів регуляторних актів: 

- План діяльності Тимошівської  сільської  ради   по підготовці регуляторних актів на 2016 рік затверджений рішенням  Тимошівської сільської  ради від 10.12.2015р. № 05  (оприлюднений на веб-сайті Тимошівської сільської ради та  19.12.2015 в газеті «Михайлівські новини»;

Тимошівська сільська  рада дотримується єдиного підходу до підготовки проектів регуляторних актів – проектів  постійної  комісії  сільської  ради  з  питань  фінансів та економіки.

Сільською радою протягом ІІ півріччя 2015 року проводилось два повторних відстеження результативності регуляторних актів,прийнятих сільською радою 30.03.2013 року, звіт про результати базового відстеження та  аналіз регуляторного впливу розміщено на дошці оголошень сільської ради.

Громадські слухання з розгляду проекту регуляторного акта  були проведені 14 лютого 2013 року в кабінеті  сільського  голови. Протягом місяця жодних пропозицій, звернень та зауважень до сільської  ради від мешканців та суб’єктів підприємницької діяльності Тимошівської сільської  ради не надходило.

Тимошівською  сільською  радою був розроблений та затверджений рішенням  Тимошівської  сільської  ради  план – графік заходів з відстеження результативності регуляторного акта  на 2016 рік.

План – графік  оприлюднено  на  інформаційному стенді  Тимошівської сільської  ради.

Сільською  радою ведеться та постійно оновлюється реєстр регуляторних актів. Затверджено реєстр власних регуляторних актів Тимошівської сільської  ради рішенням  сесії  від  10.12.2015р.  станом на 01.01.2016 рік, який розміщено на інформаційному  стенді  Тимошівської сільської  ради.

Під час реалізації державної регуляторної політики в Тимошівській сільській  раді діяльність з впровадження державної регуляторної політики у 2015 році була направлена на:

-    недопущення прийняття розпорядчих документів порушенням Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”;

-    підтримку діалогу між органами місцевого самоврядування і суб'єктами господарювання, громадськими організаціями і об'єднаннями підприємців у регуляторній діяльності;

-     недопущення прийняття регуляторних актів, які є непослідовними, або не узгоджуються чи дублюють діючі регуляторні акти.

Прийнятий  регуляторний акт, проект регуляторних актів, плани  діяльності, звіт про базове відстеження результативності регуляторного  акта  Тимошівської   сільської ради розміщено на офіційній сторінці Тимошівської сільської ради в мережі Інтернет.Вказані матеріали доступні усім користувачам мережі Інтернет.

 

 

 

Тимошівській   сільський голова                                                  А.В.Петров

 


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua